| PP | 211 |
| Ranked score | 19,088,717 |
| Total score | 76,173,449 |
| Playcount | 672 |
| Total Play Time | 00h 50m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 13,742 |
| Accuracy | 87.97% |
| PP | 103 |
| Ranked score | 71,539 |
| Total score | 1,330,005 |
| Playcount | 60 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 837 |
| Accuracy | 88.98% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 325,900 |
| Total score | 15,039,112 |
| Playcount | 8 |
| Total Play Time | 00h 01m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1 |
| Accuracy | 100.00% |
| PP | 7,012 |
| Ranked score | 433,954,118 |
| Total score | 3,680,520,445 |
| Playcount | 12,780 |
| Total Play Time | 38h 49m |
| Replays watched | 47 |
| Total hits | 1,133,954 |
| Accuracy | 94.46% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |