
| Global rank | #357 |
| Country rank | #11 |
| PP | 3,414 |
| Ranked score | 2,275,653,934 |
| Total score | 11,659,078,916 |
| Playcount | 6,581 |
| Total Play Time | 143h 18m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,928,035 |
| Accuracy | 95.99% |
| Global rank | #39 |
| Country rank | #2 |
| PP | 1,027 |
| Ranked score | 17,984,828 |
| Total score | 72,540,734 |
| Playcount | 681 |
| Total Play Time | 13h 08m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 98,528 |
| Accuracy | 95.40% |
| Global rank | #61 |
| Country rank | #2 |
| PP | 338 |
| Ranked score | 65,393,340 |
| Total score | 212,075,465 |
| Playcount | 241 |
| Total Play Time | 04h 05m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 100,946 |
| Accuracy | 98.01% |
| PP | 3 |
| Ranked score | 1,981,873 |
| Total score | 3,689,956 |
| Playcount | 19 |
| Total Play Time | 00h 19m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,838 |
| Accuracy | 74.05% |
| Global rank | #527 |
| Country rank | #12 |
| PP | 65 |
| Ranked score | 987,540 |
| Total score | 2,078,090 |
| Playcount | 27 |
| Total Play Time | 01h 34m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 27,289 |
| Accuracy | 82.67% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |