| PP | 4,597 |
| Ranked score | 1,337,526,767 |
| Total score | 6,674,792,787 |
| Playcount | 11,206 |
| Total Play Time | 14h 44m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 330,530 |
| Accuracy | 97.17% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 214,004 |
| Playcount | 7 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 378,204 |
| Playcount | 2 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 173 |
| Ranked score | 22,208,245 |
| Total score | 46,404,313 |
| Playcount | 203 |
| Total Play Time | 01h 12m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 18,140 |
| Accuracy | 89.14% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 18,400 |
| Playcount | 1 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 56 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |