| PP | 4,367 |
| Ranked score | 2,402,927,971 |
| Total score | 8,563,310,977 |
| Playcount | 11,460 |
| Total Play Time | 18h 57m |
| Replays watched | 161 |
| Total hits | 492,952 |
| Accuracy | 98.62% |
| PP | 8,846 |
| Ranked score | 2,371,333,333 |
| Total score | 11,274,002,646 |
| Playcount | 36,577 |
| Total Play Time | 97h 55m |
| Replays watched | 795 |
| Total hits | 4,613,315 |
| Accuracy | 98.21% |
| PP | 1,096 |
| Ranked score | 470,823,302 |
| Total score | 3,304,229,886 |
| Playcount | 1,610 |
| Total Play Time | 05h 12m |
| Replays watched | 7 |
| Total hits | 282,360 |
| Accuracy | 99.58% |
| PP | 105 |
| Ranked score | 38,578,947 |
| Total score | 113,786,768 |
| Playcount | 211 |
| Total Play Time | 00h 39m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 2,269 |
| Accuracy | 99.46% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |