| PP | 4,985 |
| Ranked score | 2,725,184,435 |
| Total score | 4,861,633,793 |
| Playcount | 1,912 |
| Total Play Time | 27h 41m |
| Replays watched | 34 |
| Total hits | 440,739 |
| Accuracy | 99.42% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 91,140 |
| Playcount | 1 |
| Total Play Time | 00h 01m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 220 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 1,138,276 |
| Playcount | 1 |
| Total Play Time | 00h 01m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 822 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 10 |
| Ranked score | 737,858 |
| Total score | 4,918,198 |
| Playcount | 9 |
| Total Play Time | 00h 13m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,057 |
| Accuracy | 92.95% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |