
| PP | 6,675 |
| Ranked score | 8,452,172,009 |
| Total score | 28,405,960,779 |
| Playcount | 9,161 |
| Total Play Time | 39h 05m |
| Replays watched | 188 |
| Total hits | 1,197,974 |
| Accuracy | 97.64% |
| PP | 1,380 |
| Ranked score | 43,855,978 |
| Total score | 226,672,228 |
| Playcount | 953 |
| Total Play Time | 03h 38m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 134,445 |
| Accuracy | 89.80% |
| PP | 112 |
| Ranked score | 52,521,110 |
| Total score | 186,940,131 |
| Playcount | 291 |
| Total Play Time | 00h 51m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 29,937 |
| Accuracy | 95.71% |
| PP | 202 |
| Ranked score | 11,103,113 |
| Total score | 32,319,110 |
| Playcount | 108 |
| Total Play Time | 00h 50m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 12,873 |
| Accuracy | 91.89% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |