| PP | 1,634 |
| Ranked score | 197,285,032 |
| Total score | 527,599,085 |
| Playcount | 1,234 |
| Total Play Time | 03h 15m |
| Replays watched | 19 |
| Total hits | 57,030 |
| Accuracy | 95.90% |
| PP | 51 |
| Ranked score | 287,512 |
| Total score | 436,486 |
| Playcount | 3 |
| Total Play Time | 00h 02m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 356 |
| Accuracy | 88.32% |
| PP | 201 |
| Ranked score | 120,735,972 |
| Total score | 129,920,688 |
| Playcount | 57 |
| Total Play Time | 00h 46m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 24,219 |
| Accuracy | 98.41% |
| PP | 231 |
| Ranked score | 18,292,525 |
| Total score | 52,306,553 |
| Playcount | 129 |
| Total Play Time | 00h 26m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 3,446 |
| Accuracy | 97.08% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |