
pog

| PP | 8,490 |
| Ranked score | 13,370,487,714 |
| Total score | 114,487,503,532 |
| Playcount | 116,582 |
| Total Play Time | 157h 24m |
| Replays watched | 828 |
| Total hits | 3,303,149 |
| Accuracy | 98.22% |
| PP | 388 |
| Ranked score | 1,797,676 |
| Total score | 8,644,150 |
| Playcount | 144 |
| Total Play Time | 00h 13m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,592 |
| Accuracy | 95.51% |
| PP | 75 |
| Ranked score | 12,917,365 |
| Total score | 37,889,755 |
| Playcount | 189 |
| Total Play Time | 00h 10m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 5,924 |
| Accuracy | 96.88% |
| PP | 1,061 |
| Ranked score | 57,682,908 |
| Total score | 259,776,823 |
| Playcount | 1,090 |
| Total Play Time | 02h 37m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 53,539 |
| Accuracy | 94.09% |
| PP | 2,651 |
| Ranked score | 3,444,190 |
| Total score | 14,008,120 |
| Playcount | 186 |
| Total Play Time | 02h 02m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 44,627 |
| Accuracy | 93.91% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |