



| PP | 3,776 |
| Ranked score | 3,314,359,666 |
| Total score | 17,357,678,473 |
| Playcount | 20,244 |
| Total Play Time | 22h 55m |
| Replays watched | 38 |
| Total hits | 742,254 |
| Accuracy | 97.06% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 116,600 |
| Playcount | 6 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 8 |
| Ranked score | 1,438,280 |
| Total score | 65,834,299 |
| Playcount | 30 |
| Total Play Time | 00h 05m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,410 |
| Accuracy | 98.97% |
| PP | 17 |
| Ranked score | 7,852,632 |
| Total score | 25,752,930 |
| Playcount | 96 |
| Total Play Time | 00h 20m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 2,242 |
| Accuracy | 81.63% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |