| PP | 82 |
| Ranked score | 2,457,182 |
| Total score | 5,524,757 |
| Playcount | 14 |
| Total Play Time | 00h 05m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,081 |
| Accuracy | 98.52% |
| PP | 752 |
| Ranked score | 2,258,598 |
| Total score | 2,854,728 |
| Playcount | 3 |
| Total Play Time | 00h 04m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,365 |
| Accuracy | 98.35% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 19,036 |
| Ranked score | 67,665,767 |
| Total score | 114,396,147 |
| Playcount | 220 |
| Total Play Time | 06h 02m |
| Replays watched | 38 |
| Total hits | 137,475 |
| Accuracy | 99.72% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |