| PP | 1,416 |
| Ranked score | 202,083,271 |
| Total score | 774,566,743 |
| Playcount | 1,268 |
| Total Play Time | 02h 02m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 28,022 |
| Accuracy | 94.91% |
| PP | 1,048 |
| Ranked score | 5,502,047 |
| Total score | 8,909,551 |
| Playcount | 73 |
| Total Play Time | 00h 51m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 5,184 |
| Accuracy | 99.16% |
| PP | 4,814 |
| Ranked score | 7,919,224,071 |
| Total score | 24,215,603,910 |
| Playcount | 1,386 |
| Total Play Time | 09h 06m |
| Replays watched | 11 |
| Total hits | 333,857 |
| Accuracy | 99.68% |
| PP | 2,787 |
| Ranked score | 147,415,659 |
| Total score | 509,872,293 |
| Playcount | 1,842 |
| Total Play Time | 07h 02m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 220,373 |
| Accuracy | 92.15% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |