
| Global rank | #27 |
| Country rank | #1 |
| PP | 8,531 |
| Ranked score | 10,292,504,835 |
| Total score | 41,462,557,738 |
| Playcount | 27,144 |
| Total Play Time | 204h 19m |
| Replays watched | 752 |
| Total hits | 3,883,228 |
| Accuracy | 98.58% |
| PP | 633 |
| Ranked score | 3,671,486 |
| Total score | 14,978,653 |
| Playcount | 68 |
| Total Play Time | 00h 43m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 12,639 |
| Accuracy | 93.84% |
| PP | 622 |
| Ranked score | 24,482,375 |
| Total score | 41,209,404 |
| Playcount | 64 |
| Total Play Time | 00h 42m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 19,911 |
| Accuracy | 97.66% |
| Global rank | #105 |
| Country rank | #1 |
| PP | 2,727 |
| Ranked score | 106,915,722 |
| Total score | 351,330,714 |
| Playcount | 965 |
| Total Play Time | 11h 33m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 269,009 |
| Accuracy | 94.29% |
| PP | 462 |
| Ranked score | 1,771,380 |
| Total score | 4,031,860 |
| Playcount | 62 |
| Total Play Time | 00h 31m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 12,867 |
| Accuracy | 97.75% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |