| PP | 8,427 |
| Ranked score | 3,763,588,279 |
| Total score | 8,178,096,108 |
| Playcount | 1,604 |
| Total Play Time | 06h 48m |
| Replays watched | 327 |
| Total hits | 138,671 |
| Accuracy | 99.42% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |