| Global rank | #27 |
| Country rank | #3 |
| PP | 8,706 |
| Ranked score | 104,049,505,639 |
| Total score | 265,042,626,008 |
| Playcount | 29,255 |
| Total Play Time | 861h 34m |
| Replays watched | 977 |
| Total hits | 15,034,107 |
| Accuracy | 99.08% |
| Global rank | #74 |
| Country rank | #5 |
| PP | 168 |
| Ranked score | 970,968 |
| Total score | 1,137,832 |
| Playcount | 6 |
| Total Play Time | 00h 16m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,891 |
| Accuracy | 94.13% |
| Global rank | #107 |
| Country rank | #9 |
| PP | 3 |
| Ranked score | 162,942 |
| Total score | 2,813,562 |
| Playcount | 4 |
| Total Play Time | 00h 06m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 13,016 |
| Accuracy | 84.13% |
| Global rank | #187 |
| Country rank | #17 |
| PP | 309 |
| Ranked score | 14,541,478 |
| Total score | 20,435,190 |
| Playcount | 66 |
| Total Play Time | 01h 19m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 12,815 |
| Accuracy | 91.59% |
| Global rank | #385 |
| Country rank | #54 |
| PP | 439 |
| Ranked score | 5,715,090 |
| Total score | 9,199,000 |
| Playcount | 28 |
| Total Play Time | 01h 34m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 40,432 |
| Accuracy | 77.63% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |