
| PP | 8,475 |
| Ranked score | 9,539,486,431 |
| Total score | 34,622,121,320 |
| Playcount | 16,366 |
| Total Play Time | 42h 38m |
| Replays watched | 358 |
| Total hits | 1,335,898 |
| Accuracy | 98.16% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 133,762 |
| Total score | 133,762 |
| Playcount | 1 |
| Total Play Time | 00h 01m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 96 |
| Accuracy | 96.88% |
| PP | 7 |
| Ranked score | 35,916 |
| Total score | 53,058 |
| Playcount | 3 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 134 |
| Accuracy | 78.47% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 3,090 |
| Ranked score | 1,120,430 |
| Total score | 4,100,510 |
| Playcount | 96 |
| Total Play Time | 00h 33m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 12,741 |
| Accuracy | 97.71% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |