
| PP | 1,642 |
| Ranked score | 609,808,772 |
| Total score | 1,826,254,072 |
| Playcount | 2,913 |
| Total Play Time | 29h 11m |
| Replays watched | 7 |
| Total hits | 410,029 |
| Accuracy | 96.16% |
| PP | 2,842 |
| Ranked score | 67,942,237 |
| Total score | 133,107,190 |
| Playcount | 471 |
| Total Play Time | 05h 47m |
| Replays watched | 10 |
| Total hits | 118,687 |
| Accuracy | 96.23% |
| PP | 1,119 |
| Ranked score | 227,225,511 |
| Total score | 353,841,319 |
| Playcount | 297 |
| Total Play Time | 03h 46m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 105,721 |
| Accuracy | 98.84% |
| PP | 9,858 |
| Ranked score | 1,530,809,943 |
| Total score | 5,891,591,110 |
| Playcount | 12,796 |
| Total Play Time | 173h 01m |
| Replays watched | 232 |
| Total hits | 3,154,956 |
| Accuracy | 96.84% |
| PP | 458 |
| Ranked score | 2,579,230 |
| Total score | 5,158,030 |
| Playcount | 58 |
| Total Play Time | 01h 03m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 16,724 |
| Accuracy | 95.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 184,730 |
| Playcount | 1 |
| Total Play Time | 00h 01m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 667 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |