| PP | 2,235 |
| Ranked score | 636,814,269 |
| Total score | 3,229,608,672 |
| Playcount | 4,649 |
| Total Play Time | 09h 40m |
| Replays watched | 7 |
| Total hits | 334,702 |
| Accuracy | 95.74% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 42,150 |
| Total score | 76,650 |
| Playcount | 2 |
| Total Play Time | 00h 03m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 150 |
| Accuracy | 3.11% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 196 |
| Ranked score | 9,097,908 |
| Total score | 18,578,193 |
| Playcount | 51 |
| Total Play Time | 00h 17m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,702 |
| Accuracy | 96.61% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |