| PP | 4,320 |
| Ranked score | 168,660,413 |
| Total score | 482,422,396 |
| Playcount | 477 |
| Total Play Time | 05h 41m |
| Replays watched | 10 |
| Total hits | 100,125 |
| Accuracy | 95.68% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 4,677 |
| Ranked score | 5,602,720 |
| Total score | 24,868,180 |
| Playcount | 278 |
| Total Play Time | 03h 15m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 76,885 |
| Accuracy | 99.16% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |