
| PP | 4,068 |
| Ranked score | 5,982,668,774 |
| Total score | 21,534,047,458 |
| Playcount | 22,227 |
| Total Play Time | 38h 09m |
| Replays watched | 109 |
| Total hits | 1,258,319 |
| Accuracy | 97.34% |
| PP | 791 |
| Ranked score | 11,522,874 |
| Total score | 25,267,631 |
| Playcount | 308 |
| Total Play Time | 02h 03m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 17,631 |
| Accuracy | 93.10% |
| PP | 32 |
| Ranked score | 5,559,070 |
| Total score | 11,611,359 |
| Playcount | 48 |
| Total Play Time | 00h 09m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,483 |
| Accuracy | 95.54% |
| PP | 161 |
| Ranked score | 49,215,802 |
| Total score | 139,893,251 |
| Playcount | 610 |
| Total Play Time | 02h 22m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 16,209 |
| Accuracy | 93.98% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |