| PP | 6,443 |
| Ranked score | 8,636,780,488 |
| Total score | 63,761,713,413 |
| Playcount | 26,811 |
| Total Play Time | 435h 38m |
| Replays watched | 106 |
| Total hits | 6,277,865 |
| Accuracy | 98.81% |
| PP | 197 |
| Ranked score | 441,526 |
| Total score | 6,958,100 |
| Playcount | 119 |
| Total Play Time | 00h 59m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 10,343 |
| Accuracy | 96.81% |
| PP | 21 |
| Ranked score | 457,492 |
| Total score | 516,044 |
| Playcount | 4 |
| Total Play Time | 00h 02m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 729 |
| Accuracy | 99.59% |
| PP | 963 |
| Ranked score | 17,569,474 |
| Total score | 36,986,534 |
| Playcount | 120 |
| Total Play Time | 01h 58m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 22,507 |
| Accuracy | 97.63% |
| PP | 2,415 |
| Ranked score | 12,737,040 |
| Total score | 25,875,200 |
| Playcount | 151 |
| Total Play Time | 04h 19m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 81,887 |
| Accuracy | 97.35% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 268,000 |
| Playcount | 4 |
| Total Play Time | 00h 03m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,001 |
| Accuracy | 0.00% |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Total Play Time | 00h 00m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |